wierzowiec

Pieczątki

Dziś, podobnie jak w przeszłości, nie można wyobrazić sobie biura bez pieczątek. Czy to drewniane stemple czy pieczątki automatyczne, jest wiele możliwości personalizacji, dzięki czemu możesz zdobyć wymarzoną pieczątkę. Jest to ważne, ponieważ pieczątka będzie ci towarzyszyła w pracy w biurze przez wszystkie dni.

Wizytówki

Wizytówki upraszczają i przyspieszają nawiązanie relacji w pracy, jak również relacji prywatnych. Pytanie „Czy masz wizytówkę?” jest zadawane bardzo często – i w tym momencie następuje wymiana informacja najważniejszych danych. Wizytówki można przechowywać w kieszeni, mogą leżeć na biurku albo być zamocowane do lustra lub w innym widocznym miejscu itp. spoczywa na biurku lub zamocować do lustra (spróbuj z poczty e-mail). W skrócie: wizytówka jest czymś, co koniecznie musisz mieć.

Notatniki

Notatniki – są przed wszystkim narzędziem pracy. Natomiast dzięki swojemu designowi, mogą nawet stać się medium reklamowym z dużym skutkiem. Dlatego są one idealne jako prezent dla klientów, albo jako medium reklamowe podczas imprez.

Roll up

Jest podstawowym wyposażeniem do przenośnych prezentacji i służy jako idealny nośnik reklamy na targach i imprezach. Ponadto roll upy są dostępne w różnych modelach, jako pojedyncze sztuki lub zestawy.

Etykiety adresowe

Ułatwiają nie tylko adresowanie, ale również oznaczenie produktów. Dobrze pamiętać o tym, aby były samoprzylepne oraz miały zaokrąglone rogi, dzięki czemu odklejenie warstwy z adresem będzie łatwiejsze.

Kalendarz

Mamy ogromny wybór kalendarzy. Użyteczny będzie z pewnością kalendarz na ścianę. Przyda się jako gadżet reklamowy dla klienta czy partnera biznesowego, a zawieszony w biurze będzie sprawiał dobre wrażenie przez cały rok. Kalendarzyki kieszonkowe natomiast mają format bileciku i znajdą miejsce w każdym portfelu. Możemy zdecydować się także na kalendarz na biurko. Przy jego zakupie sprawdźmy jaki jest wewnętrzny system mocowań. Jest to bardzo ważne, ponieważ kalendarz tego rodzaju będzie nam dobrze służył, jeśli będzie stał stabilnie.