drukarka-epson-f2000
Drukarka EPSON F2000

Drukarka EPSON F2000

To znakomita drukarka DTG (Direct To Garment – druk cyfrowy bezpośrednio na tkaninie) wydaje się być doskonałym rozwiązaniem dla różnego typu sklepów internetowych z koszulkami, drukarń sitodrukowych, firm hafciarskich, punktów ksero, firm fotograficznych. Nadruki odznaczają się żywa kolorystyką, są elastyczne i miłe w dotyku. Odznaczają się wysoką odpornością na pranie.

Wytrzymała głowica drukująca TFP firmy Epson pozwala na nadrukowanie:

  •  jednej białej koszulki w zaledwie 27 sekund w trybie 2 x CMYK
  •  jednej ciemnej koszulki w 111 sekund w trybie CMYK + W

Produkcja jest szybka przy zachowaniu wysokiej jakości.

Urządzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników, od dwóch zestawów atramentów CMYK do białych ubrań lub CMYK z maksymalnie czterema białym atramentami do odzieży kolorowej.

Wraz z drukarką użytkownik otrzymuje oprogramowanie Garment Creator firmy Epson. Zawiera ono kalkulator do obliczania przybliżonych kosztów druku na podstawie zużycia atramentu na poszczególne zadania. Jest to niezwykle przydatne podczas ustalania ceny wydruku i szacowania zysku. Oprogramowanie ułatwia tworzenie niepowtarzalnych i atrakcyjnych wzorów na t-shirty, czapki i torby wykonane z materiałów o grubości do 25 mm.

Najnowsze rozwiązania w druku na T-shirtach – nowa drukarka Epson SureColor SC-F2000 i nowe możliwości szybkiej odpowiedzi na zindywidualizowane zamówienia klienta